Жінка заробила мільйони на фото своїх сідниць

Дівчина не приховує, що робила збільшення “п’ятої точки”, але це приносить їй мільйони доларів на рік.
Instagram-блогерка з Румунії Андреа Василе заробила мільйони завдяки великим сідницях. Про це повідомляє New York Post. Об этом сообщает business-gazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Раніше дівчина з Бухареста працювала веб-дизайнером. Потім вона зробила собі операцію зі збільшення сідниць, чого не приховує, і почала на цьому заробляти.

Напередодні Василе розкрила ціну одного рекламного поста на своїй сторінці в Instagram. Вона отримує від 750 до 7,5 тисячі доларів в основному за платні пости від компаній.

В сумі за рік блогерка отримує 2,2 мільйона доларів. При цьому її акаунт вже близько двох років є закритим, і на нього підписані більше трьох мільйонів користувачів. Також вони можуть отримувати нові фото і відео блогерки, заплативши сім доларів на місяць.

Дівчина вважає, що стала популярною через свою чесність про пластичну хірургію.Також Василе каже, що отримує негативні повідомлення від користувачів. Якось їй написали, що “вона згорить в пеклі, і в цей момент вона буде пахнути як пластик”.

Читайте також: Баданте виманила 100 тисяч євро у старого підопічного

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/101698”